Вихованці Рахівського РБДЮТ здобули 22 призові місця на Гуцульському фестивальному марафоні (ФОТО)
З 02 по 07 травня 2019 р. в смт.Ясіня пройшов ГУЦУЛЬСЬКИЙ ФЕСТИВАЛЬНИЙ МАРАФОН - масштабний фестиваль, який об»єднав три конкурси одночасно. IV Міжнародний конкурс-фестиваль мистецтв «ГУЦУЛЬСЬКА РОДИНА – 2019», V ЮВІЛЕЙНИЙ Міжнародний конкурс-фестиваль мистецтв «Іван Попович збирає таланти–2019 та ІІ Всеукраїнський конкурс живопису «Весняний мольберт Серця Карпат–2019».
9 травня, 8:30
Організатор фестивалю ГО "Гуцул і Компанія". В конкурсах взяли участь вихованці вокальних студій, хореографічних колективів та зразкового драматичного колективу «Юність» Рахівського  районного будинку дитячої та юнацької творчості. Юні конкурсанти зайняли 22 призові місця.

Переможцями стали:


Солісти вокальної студії «ЕДЕЛЬВЕЙС» кер.Томащук М.М.
Штефанюк Вікторія - лауреат І ступеня, середня вікова категорія, номінація «Естрадний вокал», фестиваль–конкурс «Гуцульська родина 2019» та V Ювілейний Міжнародний конкурс-фестиваль мистецтв «Іван Попович збирає таланти -2019».
Штефанюк Вікторія - лауреат І ступеня, середня вікова категорія, номінація «Естрадний вокал» фестиваль–конкурс  V Ювілейний Міжнародний конкурс-фестиваль мистецтв «Іван Попович збирає таланти -2019».
Квасниця Вікторія - дипломант на фестивалі–конкурсі «Гуцульська родина 2019» та V Ювілейному Міжнародному конкурсі-фестивалі мистецтв «Іван Попович збирає таланти -2019».

Романюк Мія - дипломант на фестивалі–конкурсі «Гуцульська родина 2019» та V Ювілейному Міжнародному конкурсі-фестивалі мистецтв «Іван Попович збирає таланти -2019».

Хореографічний колектив «Щастя» кер.Соловйова Д.І.
Лауреат ІІ ступеня, номінація «Народний танець», молодша вікова категорія фестиваль –конкурс «Гуцульська родина 2019»
Лауреати ІІ ступеня,  номінація «Народний танець», молодша вікова категорія фестиваль -конкурс ,,Іван Попович збирає таланти-2019,,
Лауреат  ІІІ ступеня, номінація «Народний танець», юнацька вікова категорія  «Гуцульська родина 2019»,
Лауреат ІІІ ступеня,  номінація «Народний танець», юнацька вікова категорія «Іван Попович збирає таланти-2019»
Хореографічний колектив «АВАНГАРД» кер.Мамедова О.А.
Лауреат І ступеня, номінація «Естрадний танець», середня вікова категорія фестиваль–конкурс «Гуцульська родина 2019».
Лауреат  І  ступеня, номінація «Естрадний танець», середня вікова категорія фестиваль–конкурс  «Іван Попович збирає таланти-2019»

Дипломант – на фестивалі–конкурсі «Гуцульська родина 2019» та V Ювілейний Міжнародний конкурс-фестиваль мистецтв «Іван Попович збирає таланти -2019».

«Вокальний гурток» с.Лазещина  Н.Д.Шведюк
Петрюк Єлизаветта - лауреат ІІ ступеня, молодша вікова категорія, номінація «Естрадний Вокал» фестиваль –конкурс «Гуцульська родина 2019» та V Ювілейний Міжнародний конкурс-фестиваль мистецтв «Іван Попович збирає таланти -2019».
Лопуцяк Христина - лауреат ІІ ступеня, середня вікова категорія, номінація «Естрадний вокал», фестиваль–конкурс «Гуцульська родина 2019» та V Ювілейний Міжнародний конкурс-фестиваль мистецтв «Іван Попович збирає таланти -2019».
Павлючок Марія - лауреат ІІ ступеня, середня вікова категорія, номінація «Естрадний вокал», фестиваль–конкурс «Гуцульська родина 2019» та V Ювілейний Міжнародний конкурс-фестиваль мистецтв «Іван Попович збирає таланти -2019».
Обладан Віталія - лауреат ІІІ ступеня, старша вікова категорія, номінація «Естрадний вокал» - фестиваль–конкурс «Гуцульська родина 2019» та V Ювілейний Міжнародний конкурс-фестиваль мистецтв «Іван Попович збирає таланти -2019».



Колектив сучасної та спортивної хореографії "Перлина" кер. Бех Г.Ю.
Лауреат ІІ ступеня, номінація сучасний танець, середня вікова категорія, фестиваль–конкурс «Гуцульська родина 2019» та V Ювілейний Міжнародний конкурс-фестиваль мистецтв «Іван Попович збирає таланти -2019».
Дипломанти - змішана вікова категорія, фестиваль–конкурс «Гуцульська родина 2019» та V Ювілейний Міжнародний конкурс-фестиваль мистецтв «Іван Попович збирає таланти -2019».

Зразковий драматичний колектив «Юність» кер.Волощук О.В.
Волощук Вікторія - лауреат І ступеня, молодша вікова категорія, номінація «Художне читання» на фестивалі –конкурсі «Гуцульська родина 2019» та V Ювілейному Міжнародному конкурсі-фестивалі мистецтв «Іван Попович збирає таланти -2019».
Театральний дует в складі Тодер Павли та Романюка Дмитра лауреат ІІІ ступеня, змішана вікова категорія, номінація «Художне читання» на фестивалі –конкурсі «Гуцульська родина 2019» та лауреат ІІ ступеня V Ювілейному Міжнародному конкурсі-фестивалі мистецтв «Іван Попович збирає таланти -2019».

«Вокальний гурток» смт.Ясіня кер.Ковбаснюк Л.І.
1.Шпатарюк Ірина - Дипломант фестивалю–конкурсу «Гуцульська родина 2019» та V Ювілейний Міжнародний конкурс-фестиваль мистецтв «Іван Попович збирає таланти -2019».
2.Філяк Вікторія - Дипломант фестивалю–конкурсу «Гуцульська родина 2019» та V Ювілейний Міжнародний конкурс-фестиваль мистецтв «Іван Попович збирає таланти -2019».
3.Морозюк Марія - Дипломант фестивалю–конкурсу «Гуцульська родина 2019» та V Ювілейний Міжнародний конкурс-фестиваль мистецтв «Іван Попович збирає таланти -2019».

4. Кабаль Ілона - дипломант фестивалю–конкурсу «Гуцульська родина 2019» та V Ювілейний Міжнародний конкурс-фестиваль мистецтв «Іван Попович збирає таланти -2019».

Всі учасники нагороджені дипломами, статуетками, буклетами та інфокнижками.

Подяками нагороджені всі керівники творчих колективів Рахівського РБДЮТ вихованці яких взяли участь в конкурсі.













rakhiv.in/NewsOpen/id_news_1038372
Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число
 
Погода
Інтерв'ю
Закарпатки Наталія та Алла у Празі допомагали майданівцям, які приїхали на лікування
«Навіть такі «поламані», хлопці повторювали, що будуть боротися до кінця».
March 25, 1:30 PM П:20915 К:9
Фотогалерея
Новини від KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Cinema Citi